"Podatki są proste...

... do pierwszej kontroli".

Perfekt

O naszej

„Do podatków nie wystarczy umysł matematyka, tutaj potrzebny jest filozof”
– Albert Einstein

O firmie

Biuro rachunkowe pewnie kojarzy Ci się ze sztywną atmosferą, która przeważnie towarzyszy takim instytucjom, w których pracownicy używają trudnego do zrozumienia języka biznesowego i obracają się wśród mnóstwa cyferek. Skąd te liczby? Czy to zawsze tak wyglądało? Ależ skąd. Może to wydawać się dziwne. Może słyszałeś to już wiele razy, ale my nie jesteśmy tylko kolejnym biurem rachunkowym. Jesteśmy czymś więcej, niż tylko księgowymi, jesteśmy przede wszystkim ludźmi. Również płacimy podatki i rozliczamy się ze swojej pracy. Więc dlaczego miałbyś nie skorzystać z naszej pomocy?

Na rynku od 1995

Długo prawda? W księgowości liczy się przede wszystkim rzetelność i terminowość. My, tak samo, jak Ty, codziennie stawiamy czoła nowym wyzwaniom w pracy. Tak samo, jak Ty, opłacamy rachunki za wodę, prąd, gaz i za inne „udogodnienia” współczesnego świata. Jednak to, co nas wyróżnia to to, że znamy się na liczbach. Mamy z nimi do czynienia na co dzień, znamy ich wartość i wiemy jak Ci pomóc.

Nasz zespół

Mówi się, że „w kupie siła”, dlatego też i tym razem postawiliśmy na pracę zespołową. Tak, mamy doświadczenie i wiedzę, która może wydawać się trudna do przyswojenia, ale możesz uwierzyć nam na słowo – wszystko jest możliwe, jeżeli tylko się chce. Wspólnymi siłami stworzyliśmy dla Ciebie miejsce, w którym znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię podatkowe pytania (i nie tylko). Kim jesteśmy? Twoimi przewodnikami w rachunkowości i finansach.